The Twilight Saga | Croatian Forum
Dragi fanovi Sumraka!

Dobrodošli na najbolji hrvatski Twilight forum!

Registrirajte se i upoznajte ostale fanove, zabavljajte se i budite uvijek u toku sa zbivanjima u svijetu Sumraka! Smile

i napomena: molimo vas da koristite normalne nadimke i imena, nije dozvoljeno koristiti imena i nadimke iz knjiga/filma, da ne bi došlo do sukoba i zabuna (znamo da bi se svaka cura htjela zvati Bella Cullen, Rosalie, Alice, Pattinson, Lutz ili nekako slično)

dođite, komentirajte, uživajte i družite se s nama! Very Happy


The Twilight Saga Croatian Forum
The Twilight Saga | Croatian Forum
Dragi fanovi Sumraka!

Dobrodošli na najbolji hrvatski Twilight forum!

Registrirajte se i upoznajte ostale fanove, zabavljajte se i budite uvijek u toku sa zbivanjima u svijetu Sumraka! Smile

i napomena: molimo vas da koristite normalne nadimke i imena, nije dozvoljeno koristiti imena i nadimke iz knjiga/filma, da ne bi došlo do sukoba i zabuna (znamo da bi se svaka cura htjela zvati Bella Cullen, Rosalie, Alice, Pattinson, Lutz ili nekako slično)

dođite, komentirajte, uživajte i družite se s nama! Very Happy


The Twilight Saga Croatian Forum
The Twilight Saga | Croatian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pitanja, prijedlozi, problemi...

Go down 
+6
Cookie
Raven Jane
Rhianna
Red Eyed Angel
Nina
Hannah
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Hannah
Admin
Admin
Hannah



Pitanja, prijedlozi, problemi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... - Page 2 Emptysri ruj 22, 2010 3:01 am

lejla je napisao/la:
ja imam pitanje dali imate možda knjige od S. Mayer?

imamo teme o knjigama, sa kratkim sadržajem i temama namijenjenim raspravama o knjigama, vašim dojmovima i omiljenim citatima.
ako misliš na download knjiga u pdf formatu, to nemamo, ali nije teško pronaći knjige na engleskom preko googlea.

neznam je napisao/la:
a koja tema je za razmjenu bannera???

Tema za razmjenu bannera se nalazi na forumu i tamo piše:

Citat :
Evo, dragi članovi, ovdje imate priliku predstaviti nam vaše blogove i forume,
nije važna tematika, ako se želite malo izreklamirati, ovdje imate priliku! Very Happy

Također, ako se želite međusobno reklamirati sa ovim forumom,
javite mi se u privatnoj poruci pa ćemo se dogovoriti!

Naravno, to bi značilo da trebate imati banner, i ako ste forum, portal, kao i mi ovdje,
na koji ćete staviti naš banner, a mi ćemo vaš staviti u box Prijatelji.

Ova mogućnst vrijedi samo za aktivne i redovite članove. Very Happy

a možete nam se javiti mailom koji je istaknut na portalu..
poželjno je da budete član ovdje, inače se ne možemo upoznati i nemamo kako komunicirati.. a kako onda možemo biti partneri/prijatelji? Very Happy
[Vrh] Go down
NinjaGirl
Twilighters
Početak
TwilightersPočetak
NinjaGirl



Pitanja, prijedlozi, problemi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... - Page 2 Emptyčet pro 30, 2010 9:23 pm

Kako se može staviti slika u potpis? Znam staviti URL ali stvarno ne razumijem kako se stavlja slika. Hvala! Smile
[Vrh] Go down
Nina
Humans
Angela
HumansAngela
Nina



Pitanja, prijedlozi, problemi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... - Page 2 Emptypet pro 31, 2010 1:16 pm

Dobro nam ošla NinjaGirl =)

Sliku možeš Uploadati preko ove stranice => http://post.imageshack.us/ a kada to učiniš ispod slike ti piše Forum Code i kopiraš ono što ti u polji pokraj toga piše i zaljepiš kao potpis, pritom pazi na pravila o veličini potpisa :
Citat :
- potpis -- do 400 pix širine i 220 pix visine.
* potpisi mogu biti širi od 400 pixela u slučaju da proporcionalno tome imaju manju visinu (duguljasti banneri)
* dozvoljeno je imati isključivo JEDAN potpis (u obliku slike, to se ne odnosi na tekstualni potpis)
KLIK!
[Vrh] Go down
NinjaGirl
Twilighters
Početak
TwilightersPočetak
NinjaGirl



Pitanja, prijedlozi, problemi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... - Page 2 Emptysub sij 01, 2011 9:41 pm

hvala ti Smile

I hvala opet, uspjelo je navijačica

[Vrh] Go down
crazyTwifan
Twilighters
Početak
TwilightersPočetak
crazyTwifan



Pitanja, prijedlozi, problemi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... - Page 2 Emptyčet sij 12, 2012 3:01 pm

Ja sam nova pa moje pitanje je kako staviti sliku profila?! Naravno da neću pokazati svoju sliku već ahhh... EWARDOVU <3 in love
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanja, prijedlozi, problemi... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanja, prijedlozi, problemi...   Pitanja, prijedlozi, problemi... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Pitanja, prijedlozi, problemi...
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Problemi s registracijom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
The Twilight Saga | Croatian Forum :: O forumu :: Gosti-
Forum(o)Bir: